Informace o pojištění online

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o cestovním pojištění, havarijním pojištění, úrazovém pojištění, penzijním připojištění, povinném ručení, životním pojištění a možností leasingu aut.

  • Podrobné informace a rady ohledně pojištění, připojištění a povinném ručení.

Srovnání prověřených úvěrů do 200 000 Kč

Máte zájem o vyšší půjčku do 200 000 Kč? Pokud potřebujete vysoký úvěr, je samozřejmě nejlepším řešením obrátit se na některou z bankovních institucí, kde jsou nižší úroky a poplatky. Vysoké půjčky se ale dají získat i u některých nebankovních poskytovatelů a máte-li možnost ručit nemovitostí, můžete takto vysoký úvěr získat třeba i se záznamem v registru nebo bez doložení příjmů Ještě než si ale žádost o půjčku podáte, měli byste si nejdříve porovnat jednotlivé nabídky – můžete tak ušetřit nemalou částku na poplatcích a úrocích.

Jak si srovnat jednotlivé nabídky co nejrychleji?

Porovnání půjček pomocí nezávislého webového portálu je momentálně asi tím nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem, jak si vybrat úvěr. Můžete samozřejmě postupně navštěvovat jednotlivé webové stránky bankovních i nebankovních společností, ale jednak vám to zabere spoustu času a navíc vám tak může uniknout mnoho atraktivních a výhodných nabídek, o kterých jste doposud vůbec nevěděli. Internetové srovnávače jsou v tomto směru ideální, navíc jsou v nich zahrnuty pouze důkladně prověřené a bezpečné půjčky.

Bankovní úvěry jsou sázkou na jistotu

Jistotou jsou samozřejmě klasické úvěry od banky – zvláště u vyšších částek tak ve výsledku zaplatíte mnohem méně než u nebankovních společností, mnohdy navíc můžete získat i různé další výhody a benefity. Pro některé zájemce jsou ale tyto úvěry nedostupné a tak jim nezbývá než se poohlédnout mezi nebankovní konkurencí.

I v nebankovním sektoru je slušný výběr

I když je většina nebankovních úvěrů zaměřená hlavně na rychlé mikropůjčky s krátkodobou splatností, i tak se dá vybrat z poměrně široké nabídky úvěrových produktů. Rozdíly mezi jednotlivými poskytovateli jsou ale skutečně velké, proto se srovnání půjček ještě před podáním žádosti rozhodně vyplatí. Velké rozdíly jsou jednak v úrokových sazbách, dále pak v různých poplatcích, délce půjčky, rychlosti vyřízení a mnoha dalších parametrech.

Zajímavou alternativou jsou i půjčky se zajištěním

Zatímco malé a krátkodobé SMS půjčky může získat skoro každý plnoletý zájemce, u vysokých úvěrů už jsou podmínky mnohem přísnější. Jestliže jste nezaměstnaný a nemůžete tak doložit příjmy a zároveň máte např. záznam v registru dlužníků SOLUS, je získání vysoké půjčky problém. Pokud ale vlastníte vhodnou nemovitost, můžete si vzít nebankovní půjčku a ručit za ni vaším bytem, domem či jiným nemovitým objektem. Takovéto půjčky pak mohou být i mnohem vyšší než 200 000 Kč, záleží především na ceně vaší nemovitosti.

Ani u vysokých půjček po vás nikdo nemůže chtít poplatek předem

Jednu věc ale mají všechny půjčky společné – ať už si berete půjčku od velké banky nebo malé nebankovní společnosti, ať už jde o dlouhodobý úvěr na 200 000 Kč nebo malou půjčku na 5 000 Kč na měsíc, vždy platí, že žádný poskytovatel po vás nebude chtít poplatek předem. Tím nemyslíme symbolický korunový poplatek za ověření účtu, ale např. poplatky v řádu stovek nebo tisíců korun. Bohužel, stále se najde hodně důvěřivých lidí, kteří v těžké finanční situaci naletí podvodníkům, jenž jim slibují vysoký úvěr a po uhrazení poplatku přestanou komunikovat.

Spolehlivé půjčky do 200 000 Kč si můžete vzít jak u banky, tak i u nebankovní společnosti. Nechcete-li zbytečně platit více, než je nutné, použijte některý z internetových srovnávacích webů (např. CoolPujcky.cz, PujckyHned.cz nebo ParadniPujcky.cz) a ušetříte spoustu peněz i času.