Informace o pojištění online

Připravili jsme pro vás výtah nejdůležitějších informací týkajících se v dnešní době velice žádaných témat. Na těchto stránkách naleznete vyčerpávající články o cestovním pojištění, havarijním pojištění, úrazovém pojištění, penzijním připojištění, povinném ručení, životním pojištění a možností leasingu aut.

  • Podrobné informace a rady ohledně pojištění, připojištění a povinném ručení.

Pojištění pilotů

reklama

Pojištění pilotů patří mezi specifické druhy pojistek. Toto pojištění je určeno pro profesionální piloty i pro piloty amatéry, kteří mají létání jako svého koníčka. Jestliže se létáním zabýváte, nebo s ním chcete teprve začít, měli byste číst dále. Dozvíte se, jak pojištění pilotů funguje a proč je důležité ho mít sjednané.

S platností po celém světě

Pojištění pilota se vztahuje na škody, které pilot způsobí na zapůjčeném letadle. Je určeno i pro piloty instruktory. V tomto případě do pojistného plnění spadají i škody, které během výcviku způsobí žák. Podmínkou pojištění je, že se musí jednat o zapůjčené letadlo, které je řádně registrováno v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO). Co se týče typu letedla, může to být kluzák, vrtulník i letoun. Pojištění pilotů platí po celém světě.

Rychle online

Výhodou je, že je možné sjednání pojištění odpovědnosti pilota online. Vyřízení pojistky zabere jen několik minut času. Pokud zaplatíte kartou a uskutečníte let z letiště s řízeným provozem v jeho provozní době, je pojištění platné okamžitě.

S nabídkou přichází pojišťovna ERGO

Výhodnou variantu pojištění pilotů v současné době nabízí ERGO pojišťovna, a. s. Možná je i varianta pojištění pilotů PLUS, ve které je zahrnuto i pojištění finančních škod. U ERGO je možné koupit pojištění s omezenou i neomezenou dobou platnosti. V případě neomezené platnosti se smlouva automaticky prodlužuje každý rok bez nutnosti papírování. Každý může u ERGO pojišťovny získat slevu za prokázaný počet nalétaných hodin.

ERGO pojišťovna se specializuje také na pojištění domácnosti, majetku a nemovitosti. Je možné u ní sjednat i výhodné pojištění na cesty. Vše vyřídíte rychle a jednoduše online. ERGO působí na trhu od roku 1994 a každý rok zaznamenává nárůst počtu vyřízených pojistných smluv. Klienti si pojišťovnu oblíbili i z toho důvodu, že k základním pojistkám nabízí zajímavé bonusy. Je to například výhodnější cena pojištění zavazadel a odpovědnosti (více o něm se dozvíte zde) při cestovním pojištění a další.

Věříme, že vám článek předal hodnotné informace